Výsledky vyhledávání

O nás

Náš tým a partneři

machala

Lukáš Machala
fotograf, vizualizace, půdorysy

MK Interier a styl
příprava nemovitosti – homestaging

Matěj Kadlec
videoprodukce

Mgr. Petra Spilková

Mgr. Petra Spilková
advokátní a právní služby

Ing. Ondřej Bouzek
znalecké posudky

Michal Merhaut
videoprodukce

HD DRONES
videoprodukce – dron

Jan Moravec
hypoteční specialista

ALARMI
partner – zabezpečení nemovitostí

DIVADLO NA JEZERCE
partner

TRIDORA GROUP
partner – developer

Bc. Petra Strašíková
marketing, propagace

Reference

"Oceňujem nadštandardný profesionálny, ľudský a hlavne ústretový prístup pána Petra Koukala počas celého procesu kúpi bytu. Rovnaké vďaka patrí aj jeho spolupracujúcej pani právničke. Neváhal by som odporučiť služby pána Koukala pri kúpe alebo predaji aj svojím známym. Držím mu palce pri realizácii ďalších projektov."
Marián Ščipa
Kupující
"Spolupráce s panem Koukalem byla výborná. Cením si velké pomoci s prodejem nemovitosti, která obnášela skvělý servis ohledně veškerého potřebného zařizování, které jsem sama těsně před porodem a následně s malým miminkem nebyla schopna zařídit. Prodej jsem tedy měla skoro bez práce a navíc rychle vyřešený. Jsem ráda i za průběžný pravidelný update, který mi pan Koukal ohledně prodeje dával. Byla jsem tak celou dobu v obraze o tom, co se děje a jaké budou další kroky."
Mgr. Kamila Pacula
Prodávající
„Spolupráce s panem Ing. Koukalem byla perfektní. Jako kupující jsme ocenili příjemné a velmi profesionální vystupování pana Koukala, nejen při představování dané nemovitosti. Nejvíce jsme ocenili perfektní a průběžnou komunikaci a podporu. Vždy jsme přesně věděli, v jaké části procesu jsme, a co bude následovat. Bez váhání bychom služby doporučili.“
Titlovi
Kupující
"Velmi děkujeme Ing. Koukalovi za velmi vstřícné a otevřené jednání, za pečlivost, se kterou se věnoval každému detailu, za akčnost a ochotné sdílení svých zkušeností. Díky jeho odborným znalostem jsme svůj byt pronajali snadno, rychle a především dobře. Pokud budeme někdy v budoucnu prodávat, kupovat nebo pronajímat, pan Koukal bude první, na koho se obrátíme, aby celou věc zprostředkoval."
Jiří Hlavatý
Pronajímatel
"S panem Koukalem byla skvělá spolupráce. Prodej svého bytu jsem tak svěřil do správných rukou. Vše proběhlo bez komplikací. Je vidět, že pan Koukal je pro svou práci zapálený a dává do toho více jak 100%. Pokud budu v budoucnu nějakou nemovitost prodávat, tak bude pan Koukal pro mě opět jasná volba."
Igor K.
Prodávající
"Chci poděkovat Ing. Petru Koukalovi za podporu a proaktivní přistup, který předvedl během jednání s mými klienty ohledně jejich nemovitostí. Spokojenost mých klientů je důvod, proč se na něj znovu a rád obrátím."
Ing. Pavel Staněk
Privátní finanční poradce
"Chtěli bychom Vám pane Koukale velice poděkovat za prohlídku domu v obci Kamení, za skvělý profesionální přístup a laskavost. Určitě Vás budeme vřele doporučovat. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci."
Strašíková a Chovančík
Zájemci o koupi

Porovnejte nabídky