Výsledky vyhledávání

Podporujeme neziskovou organizaci PROMODANCE STUDIO

Odesláno admin na 22 června, 2022
0

Zkusme dneska trošku odbočit od nemovitostí a podívat se na dnešní mládež, zejména děti a jejich aktivity, k čemu jsou vedeny, jak tráví svůj volný čas a jak bychom jim mohli třeba pomoci. Většinou to vychází bohužel od nás, od rodičů, hodně času trávíme v práci a na děti nám už nezbývá tolik času. Děti často sahají po té nejjednodušší zábavě ve formě hraní her, nestýkají se, komunikují skrze moderní technologie a také čím dál méně sportují.

Proto jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci PROMODANCE STUDIO (https://promodance.cz). Jedná se o taneční školu, která dětem a juniorům dává mnohem více než jen tancování. Díky přístupu zakladatelky Petry Strašíkové se děti učí disciplíny, koordinaci pohybu, vytváří různé vlastní show, tvoří si kolektiv mezi sebou, učí se vyhrávat ale i prohrávat a také junioři mají individuální konzultaci v rámci mentoringu.

Minulý týden toto studio oslavilo výročí 10 let od založení a zároveň se konala velká show pro 600 lidí, na které jsme nemohli chybět. Upřímně my moc tanci nerozumíme ale vidět tolik formací a dětí na jednom místě, vidět dětskou radost a zároveň nadšené rodiče, kteří jsou hrdí na své děti a některým i ta slza ukápne, no fakt se nám to líbilo.

Velký klobouk dolů patří zakladatelce a majitelce studia a všem lektorům, které děti vedou nejenom k tanci ale také k vytváření kolektivu, disciplíně, kreativitě a dalším věcem.

Naše role zde byla v podobě finanční podpory nově vznikající pobočky PROMODANCE STUDIO v Mladé Boleslavi pod vedením Markéty Malinové, které tímto přejeme hodně úspěchu a radosti.

Také jsme se po této show rozhodli celoročně toto studio finančně podporovat a už se těšíme na další vystoupení.

Mějte se hezky,

Petr a Dušan.

  • Pokročilé hledání

    CZK 0 na CZK 30,000,000

    Další možnosti vyhledávání

Porovnejte nabídky