Výsledky vyhledávání

O nás

Náš tým a partneři

machala

Lukáš M.
fotograf, vizualizace, půdorysy

Martina M. K.
příprava nemovitosti – homestaging

Matěj K.
videoprodukce

Mgr. Petra Spilková

Mgr. Petra S.
advokátní a právní služby

Ing. Ondřej B.
znalecké posudky

Michal M.
videoprodukce

Bc. Luděk D.
projekční činnost, pasportizace

Ing. Pavel Č.
hypoteční specialista

ALARMI
partner – zabezpečení nemovitostí

DIVADLO NA JEZERCE
partner

TRIDORA GROUP
partner – developer

projektyodpetry

PROJEKTYODPETRY
marketing, propagace

Reference

"Vážený pane Koukale, děkuji Vám za perfektní práci, kterou jste odvedl v souvislosti s tímto podnájmem. Díky Vám a samozřejmě celé Next Reality i panu Měchurovi. Děkujeme Vám! Vaše ochota a přátelský přístup nám ulehčily celý proces, který díky Vaší práci byl i rychle za námi. Pokud v budoucnu budeme plánovat cokoliv ohledně nemovitostí, víme na koho se obrátíme. Vřele doporučujeme a ještě jednou děkujeme za zprostředkování podnájmu bytu.
Jan Hrušínský
Nájemce
"Vážený pane Koukale, měla jsem hrůzné představy, co vše bude obnášet nákup nemovitosti. Díky Vaší profesionalitě, lidskému a vstřícnému přístupu to byl naopak příjemný zážitek. Tím, že jste nás do všeho srozumitelně uvedl, to pro nás bylo téměř bezstarostnou záležitostí. Děkujeme za srozumitelné a důvěryhodné jednání. Jsme vděční, že jsme měli štěstí zrovna na Vás. Vážíme si Vaší práce a moc rádi Vás doporučíme.
Barbora Davidová
Kupující
"Dobrý den, touto referencí bychom Vám (pane Koukale) s partnerkou chtěli moc poděkovat za spolehlivost, profesionalitu a velmi vstřícné jednání během celé naší spolupráce. Vaše ochota a přátelský přístup nám ulehčily celý proces, který díky Vaší práci byl i rychle za námi. Pokud v budoucnu budeme plánovat cokoliv ohledně nemovitostí, víme na koho se obrátíme. Vřele doporučujeme a ještě jednou děkujeme za zprostředkování podnájmu bytu.
Pavel Šandera
Podnájemník
"Panu Ing. Petru Koukalovi děkuji za perfektní spolupráci a ochotu při prodeji mojí nemovitosti. Jeho klidné jednání a navíc profesionalita s prezentací nemovitosti která byla na vysoké úrovni, vedla k prodeji domu za krátkou dobu. Pan Ing. Koukal je nejenom velmi kompetentní a profesionální makléř ale je to velmi příjemný člověk, kterého jsme s mojim manželem rádi poznali a je skvělým reprezentantem vaší realitní kanceláře. Opravdu ráda doporučim každému koho prodej nebo nákup nemovitosti čeká.
Bártlovi
Prodávající
"Děkujeme za velmi profesionální a příjemný lidský přístup během celé naší spolupráce s Ing. Petrem Koukalem. Dokázal nám prodat rodinný dům v né až tak žádoucí lokalitě a vyřídit vše potřebné okolo. Vždy našel řešení ke spokojenosti nás i nových kupců. Tento makléř je opravdu člověk na svém místě obzvláště svým jedinečným proklientským přístupem a darem komunikace. Doporučujeme všemi 10. Děkujeme.
Olga Šimková
Prodávající
"Fantastická práce Petře (Koukale)! Tchyně se po 30. letech rozhodla udělat největší životní a hlavně i riskantní krok. Díky Tobě všechno zvládla! Moc děkujeme za celou rodinu a přejeme hodně spokojených klientů.
Vojtěch Nováček
"Děkuji za velice profesionální a korektní přístup při prodeji bytu panu makléři Petru Koukalovi. Byla jsem velmi překvapena jeho spolehlivostí a díky jeho práci prodej bytu proběhl hladce a rychle."
Lenka Helfertová
Prodávající
"Děkuji také za Váš profesionální, férový a otevřený přístup. Kdyby takto vystupovali všichni realitní makléři, trh s nemovitostmi v ČR by se posunul na vyšší úroveň srovnatelnou s jeho fungováním v Západní Evropě."
Tomáš Heisler
Zájemce
"Služby pana Ing. Petra Koukala a NEXT REALITY EXCLUSIVE mohu jen doporučit. Pan Ing. Koukal je profesionální, spolehlivý a milý realitní makléř a do mého bytu našel velmi rychle vhodné nájemce. Oceňuji, že mě pravidelně o všem informoval a jeho proaktivní přístup. Ráda se na něj obrátím s poptávkou případných dalších služeb.​"
JUDr. Eliška Flídrová, Ph.D.
Pronajímatel
" Vážený pane Koukale, chtěli bychom Vám tímto poděkovat za skvělou práci, kterou jste pro nás odvedl při nákupu nemovitosti. Vaše profesionalita, ochota a přátelský přístup nám ulehčily celý proces nákupu. Díky Vašemu přístupu jsme měli pocit, že jste udělal maximum pro to, abychom získali co nejlepší podmínky. Vaše rady a doporučení byly vždy velmi užitečné, moc si jich ceníme. Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělal. Pokud budeme potřebovat v budoucnu opět prodávat nebo kupovat nemovitost, určitě se na Vás obrátíme. Přejeme hodně pracovních i osobních úspěchů a krásné svátky jara."​"
Manželé Dušejovských
Kupující
"Panu Stránskému jsme svěřili prodej našeho investičního bytu. Celý proces prodeje koordinoval samostatně, na dálku a proaktivně. K prezentaci bytu použil kromě standardních portálů, také proaktivní vyhledávání ve své sítí obchodních partnerů. Nakonec se kupec našel právě touto formou. Pan Stránský zajistil komunikaci i se stávajícími podnájemníky a zabezpečil veškerou smluvní dokumentaci a její distribuci. Nakonec celý proces prodeje skončil spokojeností, jak pro nás prodávající, tak pro kupující a taky podnájemníky. Pana Stránského doporučujeme i svým známým a určitě se plánujeme na něj obrátit i v budoucnu."
Manželé Holý
Kupující
"Práce mekléře Ladislava Stránského byla nadprůměrná. Vyznačovala se rychlým, vstřícným a především férovým jednáním Pavel a Zuzana Čížkovi"
Pavel a Zuzana Čížkovi
Kupující
"Chtěli bychom Vám pane Koukale s bratrem projevit veliký dík za zprostředkováni prodeje naší nemovitosti, ke kterému pomohlo krásné video s mluveným slovem. Vážíme si Vašeho vřelého přístupu a milého jednáni ke klientovi, tj. naší osobě i následujícím novým majitelům. Tento vstřícný přistup nás velice potěšil a jsme moc rádi za úžasný výsledek Vaší práce, za který Vám s velikou pokorou s bratrem velice děkujeme a přejeme do další Vaši práce moc a moc úspěchů."
Ivana Maliníková Hlavatá
Prodávající
"Vážený pane Koukale, za posledních pět let, kdy jsme intenzivně hledali bydlení dle našich představ, jsme jednali s mnoha makléři. Někteří věděli co prodávají, ale drtivá většina neměla ponětí o prodávané nemovitosti a komunikace s nimi byla velice složitá a vysílující. Upnou náhodou jsme objevili nabídku na prodej venkovské usedlosti na okraji Českého ráje. Krásné stavení skoro na samotě, stodoła, ovocný sad a veliký rovinatý pozemek. Zkrátka přesně to, co jsme tak dlouho hledali. Již dopředu jsme se však obávali jednání s makléřem, skrytých vad a různých omezení, které si budeme muset zjistit sami, dlouhým vyptávánim na úřadech. Nic z toho se ale nestalo. Spolupráce s Vámi nás těšila od sameho začátku až do úspěšné koupě našeho vysněného bydlení. A co více, koupí nemovitosti, nás vztah neskončil! Váš zájem o naši spokojenost a pozvánka na firemní akce, nás příjemně překvapila a svědčí to o profesionálním přístupu a nadstandardních službách Vaši realitní kanceláře. Na závěr bychom Vám rádi ještě jednou poděkovali za osobní přístup a práci, kterou jste, jako zprostředkovatel prodeje, odvedl."​
Lucie Kratzmannová
Kupující
"Oceňujem nadštandardný profesionálny, ľudský a hlavne ústretový prístup pána Petra Koukala počas celého procesu kúpi bytu. Rovnaké vďaka patrí aj jeho spolupracujúcej pani právničke. Neváhal by som odporučiť služby pána Koukala pri kúpe alebo predaji aj svojím známym. Držím mu palce pri realizácii ďalších projektov."​
Marián Ščipa
Kupující
"Spolupráce s panem Koukalem byla výborná. Cením si velké pomoci s prodejem nemovitosti, která obnášela skvělý servis ohledně veškerého potřebného zařizování, které jsem sama těsně před porodem a následně s malým miminkem nebyla schopna zařídit. Prodej jsem tedy měla skoro bez práce a navíc rychle vyřešený. Jsem ráda i za průběžný pravidelný update, který mi pan Koukal ohledně prodeje dával. Byla jsem tak celou dobu v obraze o tom, co se děje a jaké budou další kroky."​
Mgr. Kamila Pacula
Prodávající
„Spolupráce s panem Ing. Koukalem byla perfektní. Jako kupující jsme ocenili příjemné a velmi profesionální vystupování pana Koukala, nejen při představování dané nemovitosti. Nejvíce jsme ocenili perfektní a průběžnou komunikaci a podporu. Vždy jsme přesně věděli, v jaké části procesu jsme, a co bude následovat. Bez váhání bychom služby doporučili.“​
Titlovi
Kupující
"Velmi děkujeme Ing. Koukalovi za velmi vstřícné a otevřené jednání, za pečlivost, se kterou se věnoval každému detailu, za akčnost a ochotné sdílení svých zkušeností. Díky jeho odborným znalostem jsme svůj byt pronajali snadno, rychle a především dobře. Pokud budeme někdy v budoucnu prodávat, kupovat nebo pronajímat, pan Koukal bude první, na koho se obrátíme, aby celou věc zprostředkoval."​​
Jiří Hlavatý
Pronajímatel
"S panem Koukalem byla skvělá spolupráce. Prodej svého bytu jsem tak svěřil do správných rukou. Vše proběhlo bez komplikací. Je vidět, že pan Koukal je pro svou práci zapálený a dává do toho více jak 100%. Pokud budu v budoucnu nějakou nemovitost prodávat, tak bude pan Koukal pro mě opět jasná volba."
Igor K.
Prodávající
"Chci poděkovat Ing. Petru Koukalovi za podporu a proaktivní přistup, který předvedl během jednání s mými klienty ohledně jejich nemovitostí. Spokojenost mých klientů je důvod, proč se na něj znovu a rád obrátím."​
Ing. Pavel Staněk
Privátní finanční poradce
"Chtěli bychom Vám pane Koukale velice poděkovat za prohlídku domu v obci Kamení, za skvělý profesionální přístup a laskavost. Určitě Vás budeme vřele doporučovat. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci."​​
Strašíková a Chovančík
Zájemci o koupi

Porovnejte nabídky