PRODÁNO – Bytový dům v Miličíně se 4 bytovými jednotkami

CZK 12,000,000
Miličín 299, ,
Oblíbené
Výsledky vyhledávání
Dům

Přehled

 • Aktualizováno :
 • 31 března, 2022
 • 325 m2

Investiční příležitost jako z knihy Roberta Kiyosakiho bytový dům, kde budete mít všechny vaše investiční byty pod jednou střechou. Nemovitost je ve skvělém stavu a jen čeká na svého nového majitele. Atraktivní lokalita na Táborsku je oblíbená mezi podnájemníky hledající dlouhodobé bydlení a stabilitu, ideální pro investory hledající bezstarostné pasivní příjmy. V současné době jsou byty plně obsazené spokojenými nájemníky, peníze z pronájmu jsou tak zaručené od samotného začátku.

Nemovitost ve skvělé kondici a se spokojenými nájemníky.

Bytový dům je o celkové ploše 389 m2 a užitné ploše 325 m2 se čtyřmi bytovými jednotkami a potenciálem pro pátou. V přízemí domu jsou dva byty o dispozici 1+1 a 2+1 vhodné pro jednotlivce nebo mladé páry hledající dlouhodobé bydlení. První patro má byt o dispozici 4+1 pro větší rodiny a v druhém patře najdete podkrovní byt 3+1. V bytovém domě je potenciál vybudovat další menší byt a nemovitost ještě více zhodnotit. Ke každému bytu jsou navíc nabízená dvě parkovací místa. Nemovitost samozřejmě můžete využít i jinak, vše záleží na vašich preferencích a potřebách.

Miličín: obec uprostřed přírodního ráje přezdívaného Česká Sibiř.

Na rozhraní středních a jižních Čech se nachází malebná kopcovitá krajina plná lesů, rybníků a luk, která je ideálním místem pro všechny, kdo rádi tráví volné chvíle v přírodě. Městečko Miličín je středobodem krajiny přezdívané Česká Sibiř, která svou pověst získala díky pohádkovým zimám. Ty lákají návštěvníky z celé republiky. Oblíbená je však celoročně díky turistickým trasám a cyklostezkám, které zavedou návštěvníky na místa, jako je například zámek Vrchotovy Janovice, hora s rozhlednou Velký Blaník, zřícenina hradu Zvěřinec, pivovar Vítek z Prčice či soubor lidové architektury osada Ounuz pod Javorovou skálou. Přímo v obci najdete základní občanskou vybavenost, obchod, škola, školka, restaurace a čerpací stanice. Další výhodou této lokality je skvělé dopravní spojení do Tábora, Českých Budějovic i hlavního města Prahy, což bude vždy lákadlem pro podnájemníky. Do 20 km vzdáleného Tábora je to jen pár minut autem, anebo mohou využít autobusové spojení, které jezdí v pravidelných a kratších intervalech.

A+

A

B

C

D

E

F

Vaše energetická třída je G

G

H

Adresa: Miličín 299
Město:
Okres:
PSČ: 257 86
Země: Česká republika
Otevřít v Mapách Google
ID nemovitosti: 21467
Cena: CZK 12,000,000
Užitná plocha: 325 m2
Plocha pozemku: 389 m2
Energetická třída: G
Počet garáží: 8
Počet pater: 2
Dopravní dostupnost
BUS
Dálnice
Inženýrské sítě
230V
Septik
Veřejný vodovod
Konstrukce budovy
Cihlová
Střešní krytina
Betonové tašky
Vlastnictví
Osobní
Vybavení
Internet
Parkovací stání
Způsob vytápění
Elektrický kotel
1.byt
1.byt
2.byt
2.byt
3.byt
3.byt
4.byt
4.byt
5.byt
5.byt

Podobné nabídky

Pronajmuto
Byt

PRONAJMUTO – Pronájem krásného bytu 3+...

CZK 17,000
Hledáte bydlení obklopené krásnou přírodou, která díky své okolní přírodě nabízí mnoho spo ...
Hledáte bydlení obklopené krásnou přírodou, která díky své okolní přírodě nabízí mnoho sportovních aktivit? Pak prá ...

Dušan Měchura

Ředitel kanceláře - jednatel

Kontaktujte mě

  • Pokročilé hledání

   CZK 0 na CZK 30,000,000

   Další možnosti vyhledávání

  Porovnejte nabídky

  Dušan Měchura