PODNAJMUTO – Podkroví kancelářské a konferenční prostory: Divadlo na Jezerce, Praha 4

CZK 27,000 + DPH
Na Jezerce 1451/2a,, ,
Oblíbené
Výsledky vyhledávání
Ateliér

Přehled

  • Aktualizováno :
  • 20 března, 2024
  • 2 Ložnice / pokoje
  • 128 m2

Moderní, vzdušná kancelář pro firmu na Praze 4 v Nuslích? Máte ji mít! Reprezentativní charakter interiéru přímo vybízí podnikatele, aby sem umístili kancelář a směřovali schůzky a jednání. Ateliér lze využít také pro tvůrčí profese, jako coworking nebo podcastové studio. Přece jen je umístěn pod střechou divadla.

Střešní kancelář s kuchyňkou, koupelnou a krásným výhledem

Vždy jste chtěli penthouse office, ale jste malá firma nebo skupina jednotlivců a dosud vás nenapadlo, že si svůj sen můžete splnit? Netřeba se hned hrnout do mrakodrapu, máme pro vás daleko inspirativnější variantu. Krásná budova Divadla Na Jezerce v sobě skrývá nejen prkna, která znamenají svět, ale také moderní podkrovní prostory. Jsou rozdělené na dvě prostorné části a také do dvou výškových úrovní. Zároveň nabízí kuchyňku s koupelnou, které se určitě budou hodit.

Kancelářské prostory budou novému podnájemníkovi předány bez nábytku a vybavení. Příslušenství v podobě kuchyňky a koupelny samozřejmě zůstává.

Vhodné pro přespolní, stačí dovybavit rozkládací pohovkou

Prostory jsou vhodné jak pro menší pražské firmy, tak pro společnosti z Brna, Ostravy, Olomouce –  které pravidelně vysílají své obchodníky a zaměstnance do hlavního města. Oceníte tak vlastní zázemí, kde lze po dlouhém dni složit hlavu. Před budovou divadla je parkovací stání, které je možno si také pronajmout (není v ceně).

Nebo jako coworking či nahrávací studio

Prostor lze využít také třeba na setkávání skupin lidí a záleží jen na vaší vizi, zda prostory předěláte pro výuku cizích jazyků či ho využijete jako zázemí pro podcasty nebo úplně něco jiného. Není možné využít adresu na sídlo firmy.

Tvůrčí atmosféra prostupuje celou budovou, a tak nebude o nápady, inovace i občasný výlet za kulturou nouze. Budova divadla se nachází uprostřed klidného parku Jezerka, kde se můžete procházet a sbírat energii. V docházkové vzdálenosti jsou Vršovice, v centru města jste pak do 20 minut MHD nebo 10 minut autem.

Finance

Podnájemné: 27.000Kč + DPH /měsíc

Vratná kauce: 27.000Kč

Zálohy: 9.800Kč (voda, topení, …)

Elektřina se přepisuje na podnájemce.

Provize RK : ve výši 1 nájemného bez záloh + DPH

A+

A

B

C

D

E

F

Vaše energetická třída je G

G

H

Adresa: Na Jezerce 1451/2a,
Město:
Okres:
PSČ: 14000
Země: Česká republika
Otevřít v Mapách Google
ID nemovitosti: 26572
Cena: CZK 27,000 + DPH
Užitná plocha: 128 m2
Ložnice / pokoje: 2
Energetická třída: G
Dopravní dostupnost
BUS
Inženýrské sítě
230V
Stav nemovitosti
Dobrý
Vybavení
Koupelna
Kuchyňská linka

Porovnejte nabídky

Ing. Petr Koukal