REZERVOVÁNO – Byt 2+1, 68 m2, Beroun

CZK 3,950,000
Družstevní 1152/8,
Oblíbené
Výsledky vyhledávání
Byt

Přehled

 • Aktualizováno :
 • 28 března, 2024
 • 68 m2

Máme tu pro vás pohodlný byt s dispozicí 2+1 a celkovou užitnou plochou 68 m2, který se nachází ve druhém nadzemním podlaží. I když je byt momentálně v původním stavu, nabízí fascinující příležitost pro rekonstrukci a proměnu ve váš vysněný domov.
Samotný bytový dům je skvěle udržovaný, a to díky nedávným renovacím, které zahrnovaly instalaci nové střechy, zateplení budovy a výměnu oken za elegantní dřevěné. Tyto modernizace nejenže zlepšily energetickou účinnost domu, ale také přinesly novou estetiku, která přispívá k jeho přitažlivosti. K bytu samotnému patří dva prostorné sklepy a jedna menší sklepní kóje, což poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše osobní věci a sezónní vybavení.
Tento byt se nachází v klidné a dobře vybavené části Hlinky v Berouně. Beroun sám o sobě nabízí kvalitní životní prostředí s pohodlným přístupem ke všem potřebným službám a vybavení, což zaručuje, že zde budete mít vše, co potřebujete, přímo na dosah ruky.
Jedním z největších lákadel je skvělá dopravní dostupnost do Prahy, hlavního města České republiky. Díky vynikající infrastruktuře můžete být v Praze během krátkých 15 minut, což vám umožní snadný přístup k práci, zábavě a všem přínosům, které metropole nabízí.
Po návratu do Berouna oceníte klidný a pohodový život venku z města, kde se můžete uvolnit a odpočinout si od každodenního shonu. V okolí se navíc rozprostírá nádherná příroda a malebná řeka Berounka, které nabízejí skvělé možnosti pro relaxaci, sportovní aktivity a procházky.
Nečekejte a dejte svým snům o dokonalém bydlení šanci! Přijďte si prohlédnout tento úžasný byt a začněte si představovat váš nový domov.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N104356.

A+

A

Vaše energetická třída je B

B

C

D

E

F

G

H

Adresa: Družstevní 1152/8
Město:
Země: Česká republika
Otevřít v Mapách Google
ID nemovitosti: 27041
Cena: CZK 3,950,000
Užitná plocha: 68 m2
Energetická třída: B
Dopravní dostupnost
BUS
Dálnice
Vlak
Inženýrské sítě
230V
Stav nemovitosti
Dobrý
Vlastnictví
Osobní
Vybavení
Sklep
Půdorys
Půdorys

Ostatní zástupci

Dušan Měchura

Ředitel kanceláře - jednatel
Často říkám, že realitám se profesně věnuji od roku 2015, pravda je ale taková, že se jim  ...

Dušan Měchura

Ředitel kanceláře - jednatel

Kontaktujte mě

  • Pokročilé hledání

   CZK 0 na CZK 30,000,000

   Další možnosti vyhledávání

  Porovnejte nabídky

  Dušan Měchura