PRODÁNO – Rodinný dům 157 m2, pozemek 771 m2, Hrusice

CZK 5,300,000
Ke Hřišti 100,
Oblíbené
Výsledky vyhledávání
Dům

Přehled

  • Aktualizováno :
  • 18 prosince, 2023
  • 157 m2

Přemýšlíte, kde najít skvělé místo k životu? Doporučujeme vám rodinný dům v Hrusicích – místě, které poskytlo inspiraci pro ilustrace a bajky Josefa Lady! Pokud hledáte něco, co je zároveň tradiční i jiné, jedinečné, tohle místo je pro vás tou správnou volbou.

Tento rodinný dům nabízí 108 m2 obytné podlahové plochy, kterou můžete přizpůsobit svým potřebám. S dispozicí 4+1 nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu! Dům je rozdělen na dvě podlaží a je z menší části podsklepený, navíc má ještě dílnu a garáž. Nemusíte řešit žádné přípojky, protože tady je prostě vše – elektřina, plyn, obecní vodovod a kanalizace, navíc je zde i vlastní studna. Dům je udržovaný a připravený ihned k nastěhování, má nová plastová okna a nový rozvod elektřiny. Nicméně doporučujeme rekonstrukci, která by dům přizpůsobila dnešním standardům. Pozemek má celkovou plochu 771 a najdete na něm vzrostlou zahradu s bazénem, dřevěný altán a garáž s dílnou, která určitě udělá radost všem kutilům.

Obec Hrusice je klidné místo a turisticky atraktivní lokalita v malebné krajině a nabízí mnoho možností pro rekreační aktivity, jako jsou turistika, cyklistika nebo rybaření. Obec a její blízké okolí nabízí širokou škálu služeb, jako jsou obchody, restaurace, školy a školky. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekých Říčanech, nebo Praze. Další výhodou obce je vysoká kvalita života, kdy jste kousek od Prahy, ale stále v klidném prostředí. Při prohlídce hned budete vědět, že jste našli to správné místo pro sebe. Tak co ještě čekáte? Přijďte si tento skvělý dům prohlédnout a stanete se součástí bohaté historie tohoto regionu!

Klíčové parametry nemovitosti

– Rodinný dům 4+1 s celkovou užitnou plochu 157 m2, obytná podlahová plocha je 108 m2
– V přízemí je obývací pokoj, kuchyň, ložnice, hala, předsíň, koupelna a samostatná toaleta. V prvním patře jsou další dva pokoje
– Na pozemku o celkové rozloze 711 m2 najdete dřevěný altán, bazén, garáž s dílnou
– Dům je napojen na veškeré sítě: obecní vodovod, kanalizace, elektřinu a plyn
– V Hrusicích a blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost
– Výborná dopravní dostupnost do Prahy, kde jste za 20 min.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N100407.

 

A+

A

B

C

D

E

F

Vaše energetická třída je G

G

H

Adresa: Ke Hřišti 100
Město:
PSČ: 251 66
Země: Česká republika
Otevřít v Mapách Google
ID nemovitosti: 25928
Cena: CZK 5,300,000
Užitná plocha: 157 m2
Energetická třída: G
Dopravní dostupnost
BUS
Dálnice
Vlak
Inženýrské sítě
230V
400V
Konstrukce budovy
Smíšená
Přízemí
Přízemí
1. patro
1. patro

Porovnejte nabídky

Dušan Měchura