PRODÁNO – Rodinný dům 255 m2, Poříčí nad Sázavou

CZK 3,890,000
Čerčanská 89, Poříčí nad Sázavou,
Oblíbené
Výsledky vyhledávání
Dům

Přehled

  • Aktualizováno :
  • 9 února, 2024
  • 255 m2

Hledáte nemovitost, která je nejen ideální pro bydlení, ale také pro podnikání? Pak právě pro vás máme jednu skvělou nabídku ke koupě nemovitosti v obci Poříčí nad Sázavou.

Tato jedinečná nemovitost stojí na pozemku o celkové ploše 706 m2, je rozdělena na dvě samostatně stojící budovy, které poskytují skvělou kombinaci bydlení a podnikání. První budova je ideální pro pohodlné bydlení, zatímco druhá budova nabízí prostorné a funkční prostory vhodné například jako dílny pro vaše podnikatelské aktivity. S tímto uspořádáním můžete snadno oddělit vaše osobní a profesionální životy, a přitom mít vše na dosah ruky..

V hlavní budově najdete zrekonstruovaný byt s dispozicí 2+kk o podlahové ploše 48,8 m2. Tento byt nabízí pohodlný životní prostor pro menší rodinu nebo jednotlivce. V přízemí domu se nacházejí další prostory o užitné ploše 129 m2, které jsou připraveny k rekonstrukci, kterou již započal současný majitel, takže máte skvělou příležitost vše dotáhnout do konce a prostory přizpůsobit podle svých potřeb a přání. Nachází se tu i garáž a sklep. Celkem je v tomto domě k dispozici 177 m2 užitné plochy, takže máte opravdu velký prostor pro vaše nápady. Dále je zde možnost využít půdní prostory, které mají dalších 111 m2

Naproti, ve vedlejší budově, najdete prostory o užitné ploše 78 m2 vhodné k podnikání. V současné době se tu nachází dílny a skladové prostory, nicméně i zde můžete vytvořit další samostatné bydlení. Záleží jen na vás, jak tyto prostory využijete.

Obec Poříčí nad Sázavou je velmi oblíbené a vyhledávané místo pro bydlení. Tato obec se nachází ve Středočeském kraji, nedaleko města Benešov. Je obklopena krásnou přírodou a nabízí skvělé a idylické prostředí pro život. V obci najdete veškerou základní občanskou vybavenost, včetně školky, školy a obchodů, což usnadňuje každodenní život jejích obyvatel. Díky blízkosti města Benešov se můžete snadno dostat do okolních měst a také do hlavního města Prahy. Toto vynikající dopravní spojení umožňuje pohodlné cestování a snadný přístup ke všem potřebným službám v okolí.

Klíčové parametry nemovitosti
– Nemovitost rozdělena na dvě části, hlavní obytnou a komerční
– V hlavní budově se nachází byt 2+kk po rekonstrukci o velikosti 48,8 m2 a další prostory s užitnou plochou 129 m2, které jsou připraveny k rekonstrukci. Navíc je zde ještě půda o celkové ploše 111 m2, sklep a garáž.
– Ve vedlejší budově najdete dílny a sklady o celkové ploše 78 m2.
– Pozemek o celkové ploše 706 m2
– Sítě – vodovod a kanalizace, vlastní studna, elektřina.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N101427.

Adresa: Čerčanská 89, Poříčí nad Sázavou
PSČ: 257 21
Země: Česká republika
Otevřít v Mapách Google
ID nemovitosti: 26288
Cena: CZK 3,890,000
Užitná plocha: 255 m2
Plocha pozemku: 706 m2
Dopravní dostupnost
BUS
Dálnice
Vlak
Inženýrské sítě
230V
400V
Stav nemovitosti
Dobrý
Střešní krytina
Asfalt
Vybavení
Garáž
Přízemí
Přízemí
Patro
Patro
Vedlejší dům
Vedlejší dům

Ostatní zástupci

Dušan Měchura

Ředitel kanceláře - jednatel
Často říkám, že realitám se profesně věnuji od roku 2015, pravda je ale taková, že se jim  ...

Porovnejte nabídky

Dušan Měchura