PRODÁNO – Rodinný dům 290 m2, pozemek 1 642 m2, Vlašim – Bolina

CZK 12,990,000
Oblíbené
Výsledky vyhledávání
Dům

Přehled

  • Aktualizováno :
  • 8 dubna, 2024
  • 290 m2

Představte si, že vaším domovem je idylický venkovský stylový rodinný dům, který vás okouzlí svou exkluzivitou a kvalitou.

Tento nádherný dům, který byl postaven v roce 2008, dodnes zachovává svou prvotřídní kondici díky použití vysoce kvalitních materiálů. Nabízí prostory o podlahové ploše 162 m2 s dokonalou dispozicí 4+kk. Zde na vás čeká prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a elegantní jídelnou, který vytváří nezapomenutelnou atmosféru. Dále se můžete těšit na tři ložnice, koupelnu s toaletou a praktický sklep. Každý detail tohoto domu byl pečlivě promyšlen a vybaven stylovým nábytkem a vybavením, které dotváří pocit komfortu a elegance. Každý krok po tomto domě je jako kráčet ve stopách dokonalosti.

Pozemek vás jistě potěší svou rozlohou 1642 m2, kde najdete vzrostlou a nádhernou zahradu, která navazuje na prostornou terasu a je ideální pro relaxaci a večerní posezení s rodinnou a přáteli. Na pozemku se dále nachází zastřešené parkování pro dvě vozidla a také sklad zahradní techniky.

Nemovitost se nachází v obci Bolinka, která leží na okraji Chráněné krajinné oblasti Blaník, což znamená, že budete mít přímo před dveřmi neuvěřitelně krásné přírodní scenérie. Představte si, jaké to je, probudit se každé ráno a vycházet z domu do této úžasné přírody. Každý den budete mít možnost prozkoumávat okolní lesy, relaxovat podél malebných stezek a obdivovat pohled na majestátní Blaník. To vše je součástí tohoto úžasného místa, které můžete nazvat domovem.

Přestože si zde můžete užívat klidu a krásy přírody, veškerou občanskou vybavenost máte doslova na dosah ruky. Jen 3 km od domu se nachází město Vlašim, které nabízí všechny potřebné služby a vybavení, které si můžete přát. A nejen to – díky skvělé dopravní dostupnosti se můžete snadno spojit s okresním městem Benešov i hlavním městem Prahou, která je vzdálená necelou hodinu cesty autem. To znamená, že budete mít to nejlepší z obou světů: klid a harmonii přírody a pohodlí městského života.

Tento venkovský stylový rodinný dům je skutečným pokladem, který čeká na svého nového majitele. Budete mít možnost prožívat poklidný život na venkově s výhledem na malebnou krajinu a zároveň plnit své sny o vlastním domě. Toto je jedinečná příležitost, kterou byste neměli propásnout.

Klíčové parametry nemovitosti

– Vnitřní podlahová plocha 162 m2

– Užitná plocha 290 m2

– Pozemek 1642 m2 / z toho zahrada 1352 m2.

– Veškeré sítě – elektřina plyn, vodovod a kanalizace, navíc studna a retenční nádrž na dešťovou kanalizaci o objemu 40 m3.

– Na pozemku je možnost výstavby dalšího domu pro vaši rodinu či přátele, nebo i jako wellness.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N101145.

A+

A

B

C

Vaše energetická třída D

D

E

F

G

H

Adresa: Bolina
PSČ: 258 01
Země: Česká republika
Otevřít v Mapách Google
ID nemovitosti: 26318
Cena: CZK 12,990,000
Užitná plocha: 290 m2
Plocha pozemku: 1,642 m2
Energetická třída: D
Dopravní dostupnost
BUS
Dálnice
Vlak
Inženýrské sítě
230V
400V
Konstrukce budovy
Cihlová
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Střešní krytina
Asfalt
Vlastnictví
Osobní
Půdorys 0. NP
Půdorys 0. NP
Půdorys 1.NP
Půdorys 1.NP
Půdorys 2.NP
Půdorys 2.NP

Porovnejte nabídky

Dušan Měchura