PRODÁNO – Nízkoenergetická vila 5+kk s terasou a bazénem, 265 m2, Pyšely

CZK 15,620,000
Pod Zahrady 422, Pyšely, ,
Oblíbené
Výsledky vyhledávání
Dům

Přehled

 • Aktualizováno :
 • 27 dubna, 2022
 • 5 Ložnice / pokoje
 • 2 Koupelny
 • 265 m2

Dopřát si víc prostoru, luxusu, slunce, času s rodinou. Dosaďte si do rovnice, co zrovna nejvíce potřebujete. A pak si proklikejte fotky a virtuální prohlídku novostavby v Pyšelých ve středním Posázaví. Vidíte to tam? Vidíte, jak se jako rodina konečně nadechnete ve v prostorách rodinného domu, který je přitom na údržbu tak akorát? Vnímáte kvalitu, kterou si zasloužíte, a která udělá domov ještě lepším, radostnějším? Všímáte si útulné kanceláře pro práci z domu? Vidíte potenciál trávit části dnů na terase zalité sluncem či ve stínu pergoly?

Z kuchyně krok na terasu, z pohovky koukáte na hladinu bazénu.

Je skoro nadlidské mít před sebou jako na stříbrném podnose tenhle moderní rodinný dům 5+kk v městečku Pyšely, a tohle všechno nevidět. Přízemí vévodí obývací pokoj s kuchyňským koutem, moderní linkou, masivním krbem a jídelním stolem. Z pohovky můžete sledovat televizi, nebo rovnou prohlédnout na terasu a dominantu domu bazén 10×4 metry. V patře se pak rozprostírá ložnice s královskou postelí a moderním otevřeným šatníkem, koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, příjemná pracovna se střešním oknem a dva pokoje. Pozemek je o celkové ploše 1079 m2, z toho zahrada má krásných 888 m2.
Bazén, místo pro dvě až tři auta a klidné sousedství.

V přízemí dále najdete koupelnu, WC, technickou místnost a garáž o velikosti 20,9 m2. Další auta mohou stát před hlavním vchodem, který je zastřešen a počítá s druhým i třetím parkovacím místem. Dům je postaven v nízkoenergetickém standardu PENB třídy C, která je z hlediska štítkování označována jako vyhovující. Roční náklady na provoz standardně velkého domu v této kategorii se běžně pohybují mezi 25 000 a 50 000 korun.

Výlety za historií škodovek, botanická zahrada a města na Sázavě.

Dům stojí v nezastavěné, okrajové části města bez sousedů. Město Pyšely (okres Benešov) leží ve středním Posázaví v nadmořské výšce 372 m n. m. a nachází se 15 km od kraje Prahy. V Pyšelých najdete městský úřad fungující také pro přilehlé vesnice, samoobsluhu, několik restaurací, poštu, zahradnictví, pekárnu a jiné. Nákupy můžete zařídit v 10 km vzdáleném Benešově. V obci se nachází muzeum, Svět škodovek a nádherná Panská skála, která je též známá jako Varhany a spíš než Česko připomíná australskou přírodní scenérii.

Kopcovitý reliéf spolu s řekou Sázavou přímo vybízí k pěším a cyklistickým výletům. Botanická zahrada v Dubinách, památník Josefa Lady, hrad v Týnci nad Sázavou či naučná stezka Krásné vyhlídky jsou jen ochutnávkou míst, na která můžete zavítat.

A+

A

B

Vaše energetická třída je C

C

D

E

F

G

H

Adresa: Pod Zahrady 422, Pyšely
Město:
Okres:
PSČ: 251 67
Země: Česká republika
Otevřít v Mapách Google
ID nemovitosti: 21681
Cena: CZK 15,620,000
Užitná plocha: 265 m2
Plocha pozemku: 1,079 m2
Ložnice / pokoje: 5
Koupelny: 2
Energetická třída: C
Stáří budovy: 2008
Počet garáží: 1
Počet pater: 2
Dopravní dostupnost
Dálnice
Vlak
Inženýrské sítě
230V
400V
Studna
Veřejná kanalizace
Veřejný vodovod
Konstrukce budovy
Cihlová
Stav nemovitosti
Novostavba
Vlastnictví
Osobní
Vybavení
Bazén
Bezpečnostní systém
Garáž
Internet
Kuchyňská linka
Parkovací stání
Terasa
Zahrada
Zahradní domek
Způsob vytápění
Podlahové topení
Tepelné čerpadlo
1.NP
1.NP
2.NP
2.NP

Dušan Měchura

Ředitel kanceláře - jednatel

Kontaktujte mě

  • Pokročilé hledání

   CZK 0 na CZK 30,000,000

   Další možnosti vyhledávání

  Porovnejte nabídky

  Dušan Měchura