NA PRODEJ – Stavební pozemek 1 236 m2 v Novohradských horách: Hartunkov, okres Český Krumlov

CZK 1,350,000
Oblíbené
Výsledky vyhledávání
Pozemek

Přehled

 • Aktualizováno :
 • 27 ledna, 2023

Postavte si druhé sídlo v nádherné přírodě Novohradských hor. A nebo víte co? Co se sem rovnou přestěhovat? Hartunkov je malá obec půl hodiny od Českého Krumlova, která se jak v létě tak v zimních měsících těší zájmu turistů z Česka i přilehlého Rakouska. Není divu – přehrada, přírodním úkazy i sjezdovky slibují skvělé zážitky.

Lukrativní pozemek v jihočeské vísce

Stavební pozemek na místě s miminem sousedů a orientací na jih má celkovou rozlohu 1 236 m2. Má tak ideální velikost pro stavbu chalupy i rodinného domu se zahradou. Ať už se rozhodnete pro větší či menší stavení, z oken budete koukat přímo do pole, nikoli někomu do talíře.

Veškeré zasíťování je třeba dodělat – elektřina vede po obvodu pozemku a stačí jen dobudovat kaslík. Můžete využít napojení na obecní vodovod nebo vybudovat vlastní studnu, případně obojí. Pro odpady lze vybudovat jímku nebo čističku vod.

V srdci nádherné přírody, Český Krumlov i Rakousko za rohem

Vodopády, hrady, poutní místa a rozhledny – zdaleka nepřeháníme, když řekneme, že tohle je jen letmý výčet turistických cílů, které vás čekají doslova za humny. Líbit se vám bude Terčino údolí s vodopádem, Kraví a Kuní hora s rozhlednou nebo CHKO Černé údolí. Popularitu lokality potvrzuje nespočet autokempů podél rybníků a vodních nádrží, kam se můžete v parném létě vydat za vodou. V zimě je okolí poseto sjezdovkami.

Dojíždíte za prací do Rakouska? Trávíte tam část týdne a za rodinou se dostanete až na víkend? Už nemusíte dělat kompromisy. K hranicím to máte méně než půl hodiny a z nového bydliště zvládnete dojíždět denně a užívat si zahrady, klidu i času s blízkými.

Vše pro život zařídíte v Nových Hradech

Hartunkov je součástí obce Benešov nad Černou, od které se nachází asi 3 km. Zde nakoupíte, vyřídíte poštu a najdete též fitness centrum či knihovnu. Veškerou občanskou vybavenost pak máte 25 minut jízdy autem v Nových Hradech. Dvoutisícové město je proslavené hradem, pyšní se také kulturním centrem a spoustou hospůdek a kaváren.

Při cestě se můžete zastavit u tvrze Cuknštejn, Stropnického vodopádu či rybníku Žár.

KLÍČOVÉ PARAMETRY POZEMKU

 • Pozemek o celkové výměře 1 236 m2 s orientací na jih
 • Lesnatá příroda Novohradský hor, obec Hartunkov v okrese Český Krumlov
 • Rakousko do 30 minut autem, plná občanská vybavenost v Nových Hradech (20 min.)
 • Pozemek je lehce svažitý, elektřina vede na jeho hranici
 • Možnost napojení na obecní vodovod nebo vybudovat vlastní studnu
 • Z hlediska odpadu lze vybudovat jímku nebo čističku odpadních vod.

ID nemovitosti: 25283
Cena: CZK 1,350,000
Plocha pozemku: 1,236 m2

Dušan Měchura

Ředitel kanceláře - jednatel

Kontaktujte mě

  • Pokročilé hledání

   CZK 0 na CZK 30,000,000

   Další možnosti vyhledávání

  Porovnejte nabídky

  Dušan Měchura