PRODÁNO – Prvorepubliková vila s okrasnou zahradou, 874m2, Poděbrady

CZK 13,900,000
Za Nádražím 711/14,
Oblíbené
Výsledky vyhledávání
Vila

Přehled

  • Aktualizováno :
  • 8 října, 2023
  • 7 Ložnice / pokoje
  • 1 Koupelny
  • 357 m2

Úhledné lázeňské město vzdálené půl hodiny od Prahy s řadou parků, cukráren, kaváren, pavilonů a pramenů – zdravíme vás z Poděbrad.

Poděbrady jsou již více než sto let navštěvovanou destinací s mnoha možnostmi. Příjemné prostředí, klidný břeh řeky Labe, stylové kavárny, a hlavně poklidná atmosféra kolonády obklopená zelení parku a právě 7 minut chůzí odsud, se ukrývá jedinečná, historická a velmi útulná prvorepubliková vila, která je na prodej!

Jedná se o vilu z roku cca 1935, která nabízí pro milovníky historie a funkcionalismu opravdu zážitek. Pojďme začít s velikostí. Tři plnohodnotná podlaží s celkovou užitnou plochou cca 266 m2, plocha pozemku 874 m2, z toho zahrada 644 m2, celkově 7 pokojů, 1 koupelna, 1+1 kuchyně, 3 toalety, garáž, zimní zahrada, balkón, prostorná terasa a spoustu dalšího!

Vila nabízí dva oddělené vstupy, kde prvním vstupem se rovnou dostáváme do 1. podlaží, respektive do bytu (2+1), který lze využívat odděleně, a tak se nabízí otázka dvou generačního bydlení nebo možného pronájmu. Druhým vstupem míříme rovnou do 2. podlaží, kde na nás čeká úchvatná chodba s původním schodištěm a prvky funkcionalismu. Dále vstup na zimní zahrádku, kuchyň, WC a 3 obývací pokoje. V posledním podlaží je kromě krásné chodby, 2 velkých obývacích pokojů, koupelny a záchodu také vstup na balkón a na velkou terasu (plocha cca 22 m2) s částečným výhledem na zahradu. Budete trávit letní večery zde nebo preferujete nižší nadmořskou výšku a využijete zahradu? Pojďme na ni.

Ke každé krásné vile patři okrasná zahrada, kde se budete cítit jako na zámku. Kromě hezkých dřevin je zde dalších cca 90 m2 plochy v podobě různých dílen, které lze z části třeba předělat na obývací pokoje, například pro hosty. Určitě za zmínku také stojí desítky let starý holubník, který tomuto místo přidává na atmosféře.

Na každém koutu vily jde vidět a cítit, jak majitel tuto nemovitost miluje a tomu odpovídá velmi udržovaný stav. Částečná rekonstrukce je na místě, ale nemusí být určitě hned. O bezpečí vily se stará zabezpečovací systémem, který je připojen na dohledové centrum 24h/7dní v týdnu. Vila je také monitorována 2 kamerami.

Kousek na kolonádu, Kaufland a Lind skoro za rohem, zkrátka v Poděbradech je vše, co potřebujete na pohodový a klidný život. Také tu máte jednu z nejkrásnějších stezek, konkrétně trasa z Poděbrad do Nymburka, která vede podél řeky Labe, ať už využijete kolo, nebo brusle příroda Vás okouzlí. A o občerstvení na této trase nouze není…

Zažijte osobně kouzlo a útulnost této vily. Jsem si jistý, že budete nadšeni. Zvu Vás na prohlídku.

Adresa: Za Nádražím 711/14
Město:
PSČ: 290 01
Země: Česká republika
Otevřít v Mapách Google
ID nemovitosti: 26020
Cena: CZK 13,900,000
Užitná plocha: 357 m2
Plocha pozemku: 874 m2
Ložnice / pokoje: 7
Koupelny: 1
Dopravní dostupnost
BUS
Dálnice
Vlak
Inženýrské sítě
230V
Plyn
Veřejná kanalizace
Veřejný vodovod
Stav nemovitosti
Před rekonstrukcí
Vybavení
Balkón
Bezpečnostní systém
Garáž
Komora
Kuchyňská linka
Kůlna
Parkovací stání
Sklep
Zahrada
Zahradní domek
Zimní zahrada
Způsob vytápění
Plynový kotel
3D model - 1.NP
3D model - 1.NP
3D model - 2.NP
3D model - 2.NP
3D model - 3.NP
3D model - 3.NP
Orientační půdorys 1.NP
Orientační půdorys 1.NP
Orientační půdorys 2.NP
Orientační půdorys 2.NP
Orientační půdorys 3.NP
Orientační půdorys 3.NP
PENB
PENB

Porovnejte nabídky

Ing. Petr Koukal