PRODÁNO- Stavební pozemek 827 m² připravený ke stavbě bungalovu v moderní čtvrti Polerady u Prahy

CZK 6,650,000
Polerady, parcelní čísla 496/89, 496/112, ,
Oblíbené
Výsledky vyhledávání
Pozemek

Přehled

 • Aktualizováno :
 • 20 prosince, 2022

Že všechny dobré (a možné) pozemky za Prahou jsou už zabrané? Nevěřte tomu! Kdo uloví tenhle klenot obdélníkového výměru, může ještě letos zahájit novostavbu vysněné nemovitosti – v těsné blízkosti hlavního města, přitom zasazenou do polabské krajiny.

Za Prahou roste nová rezidenční čtvrť

Mimořádně žádaná lokalita pro bydlení se nachází v Polabí mezi Brandýsem a Kostelcem. Nově zastavěná obec Polerady v srdci přírody teď může být i vaším domovem. Nabízíme:

 • Stavební pozemek v obci Polerady o výměře 827
 • plně zasíťovaný – obecní vodovod, kanalizace, elektřina.
 • na pozemek je vydáno stavební povolení pro bungalov, můžete hned začít stavět!

K pozemku je vydáno stavební povolení na bungalov.

Pozemek je na položení prvního kamene připraven technicky i administrativně – je opatřen stavebním povolením na bungalov, který si zde můžete postavit buď vlastními silami nebo na klíč od zdejšího developera společnosti Baracom(což není podmínkou).

Klidné sousedství novousedlíků nabízí perfektní zázemí pro děti i dospělé, pravidelné linky do Prahy jezdí jako na drátkách

Lokalita padne jako ulitá rodinám s dětmi, své si zde však najde každá věková skupina – koneckonců Polabí je rájem milovníků cyklistiky. Součástí rezidenční čtvrti je nově vzniklá mateřská škola, dřevěné dětské hřiště a venkovní tělocvična.

Nechybí tu nádraží a pravidelná autobusová linka, kterou jste na pražském metru Letňany za jednu až dvě epizody své oblíbeného podcastu (30 minut). Autem to pak máte od domu přímo do centra hlavního města půl hodiny.

Doktory, lékárny a úřady si zařídíte v Brandýse. Je zde zámek, v okolní „česká letní riviéra” i lázeňská města

Jen 5 km od Polerad se nachází Brandýs nad Labem se svým zámkem, kavárnami, supermarkety, restauracemi a úplnou občanskou vybaveností. Víkendová procházka po zdejším malebném náměstí spojená s nákupy v obchůdkách všeho druhu může být oblíbenou kratochvílí. Jindy ji proložíte výletem na kole podél Labe a v letních měsících budete patrně pečení vaření u krásně modrého jezera Lhota, dále u jezer Krenek, Konětopy či Proboštských jezer. Celoročně vás na výlety zvou města jako Lázně Toušeň či Čelákovice.

Adresa: Polerady, parcelní čísla 496/89, 496/112
Město:
Okres:
PSČ: 250 63
Země: Česká republika
Otevřít v Mapách Google
ID nemovitosti: 24100
Cena: CZK 6,650,000
Plocha pozemku: 827 m2
Dopravní dostupnost
PID
Vlak
Inženýrské sítě
230V
Veřejná kanalizace
Veřejný vodovod

Dušan Měchura

Ředitel kanceláře - jednatel

Kontaktujte mě

  • Pokročilé hledání

   CZK 0 na CZK 30,000,000

   Další možnosti vyhledávání

  Porovnejte nabídky

  Dušan Měchura