PRODÁNO – Prodej stavebního pozemku, 1218m2, Václavice u Benešova

CZK 4,500,000
Václavice u Benešova, ,
Oblíbené
Výsledky vyhledávání
Pozemek

Přehled

 • Aktualizováno :
 • 31 března, 2022

Pozemek připravený ke stavbě u Benešova: Cyklostezky, zámek Konopiště a 30 min do Prahy

Máte jasnou představu vlastního bydlení a nechcete z ní slevit ani o píď? Rekonstrukce zní jako příliš nákladný kompromis? Pozemky, které nácházíte, mají věcná břemena či složitý terén? Zbystřete. Právě se uvolnil jednorožec – čtvercový rovinný pozemek plně připravený ke stavbě vašeho vysněného domova. Na samém okraji obce Václavice v podzámčí Konopiště.

Stavební pozemek se zasíťováním elektřinou, vodou a kanalizací

Pozemek o ploše 1 218 metrů čtverečních je 100% připravený, abyste začali stavební práce. Bude zasíťován elektřinou, obecním vodovodem a kanalizací. Právě probíhá zasíťování a vybudování příjezdové silnice na samém okraji Václavic, které se svými 600 obyvateli leží v poklidném, zvlněném reliéfu Středočeského kraje. Samotný pozemek stojí na absolutní rovině a představuje ideální výchozí bod pro stavbu vysněného bungalovu nebo rodinného domu.

Zámek Konopiště, rybníky

Poklidná třičtvrtěhodinová procházka (3,5 kilometru) vás dělí od majestátního zámku Konopiště tyčícího se nad stejnojmenným rybníkem. Zámek je otevřen od dubna do listopadu a během sezóny ožívá akcemi, festivaly i romantickými večerními prohlídkami. Konopiště, to je také golf a wellness. Další vaše víkendové kroky mohou směřovat do benešovské Růžové (botanické) zahrady, hřebčína Favory, na hrad v Týnci nad Sázavou, do muzeí techniky či designu, kterých je zde spousta, či na 12km vzdálenou vyhlídku Máj.

Kulturní vyžití v Benešově, do Prahy dojedete do půl hodiny

Ačkoli samotné Václavice nabízejí v prvé řadě obchod s potravinami, městský úřad a knihovnu, v nedalekém Benešově nakoupíte a vyřídíte vše potřebné. Obec se na druhou stranu chlubí turistickými a cyklistickými trasami. Protéká jí Janovický potok, který je levostranným přítokem řeky Sázavy.

Okresním městem je 6km vzdálený Benešov s veškerou občanskou vybaveností, obchody, supermarkety, školami, školkami a gymnáziem, dále pak zdravotními službami a kulturním vyžitím včetně koupaliště a krytého plaveckého bazénu.

Autem jste do 30 minut na Chodově a do 45 minut v centru hlavního města.

Adresa: Václavice u Benešova
Město:
Okres:
PSČ: 256 01
Země: Česká republika
Otevřít v Mapách Google
ID nemovitosti: 22743
Cena: CZK 4,500,000
Plocha pozemku: 1,218 m2
Inženýrské sítě
230V
Veřejná kanalizace
Veřejný vodovod

Dušan Měchura

Ředitel kanceláře - jednatel

Kontaktujte mě

  • Pokročilé hledání

   CZK 0 na CZK 30,000,000

   Další možnosti vyhledávání

  Porovnejte nabídky

  Dušan Měchura