Výsledky vyhledávání

Od teď i postavíme! Díky novému partnerství s Tridora Group

Odesláno admin na 3 července, 2022
0

Transformací našich letitých zkušeností v realitách do značky Next Reality Exclusive jsme začali psát novou kapitolu. Ta je ambiciózní a založená na lidech, kteří nám sedí ve všech směrech –⁠ tím, co tvoří, i jací jsou. Developeři Tridora Group, jež chtějí stavebnictví zaslouženě dostat do 21. století a proměnit strach z pořizování nemovitosti v radost, to splňují do puntíku. Společně vám tak můžeme nabídnout zhmotnění naší dlouhodobé vize – lepší bydlení v nemovitosti na míru, třeba chytrém bungalovu za městem výměnou za váš současný byt. Prostě win-win spolupráce pro všechny. 

Stavební sezónu zahajujeme symbolicky, a to spoluprací se špičkovými developery Tridora Group, kteří dělají výstavbu domova snů dostupnou a bezstarostnou pro každého. „Bez nutnosti cokoliv zařizovat nebo vědět o stavebnictví,” říká CEO Daniel Krásný o službách, které zájemce o bydlení provedou od návrhu přes různá povolení až po kolaudaci: „Odhodlat se k vlastnímu bydlení není jednoduché, a když už konečně chcete tuto sféru života řešit, narazíte na to, že nevíte, kde začít, koho oslovit, kolik to bude stát atd. Nebavilo nás, že právě takhle vypadá standard trhu. Víme, že to jde i jinak.” 

Dle šéfa developerů by měl existovat způsob, jak se nemovitostí přestat bát, ale naopak z nich mít radost. „Proto jdeme této myšlence naproti a nabízíme řešení. Komplexní službu v oblasti nemovitostí. Od stavby, přes správu, až po prodej. Naším cílem je vytvořit kvalitní službu s co nejlepší možnou zákaznickou zkušeností a tranformovat tak odvětví nemovitostí a stavebnictví do 21. století. A pro tak ambiciózní projekt potřebujeme ambiciózní partnery,” dodává Krásný. Ať už novostavba nebo rekonstrukce, kvalita a design jim jsou vlastní, mrkněte na stránky

Společné máme v prvé řadě to, že domov vnímáme především jako skvělé místo k žití.”

Právě společnou ambici, pomoci lidem dosáhnout na lepší bydlení, chce spoluprací dosáhnout také ředitel Next Reality Exclusive Dušan Měchura. V různých obměnách se celou svou kariéru v oboru snažím lidem dopomoci ke kvalitnějšímu bydlení, které nemusí nutně znamenat přesun do megalomanské nemovitosti. Klíčové je, aby danému člověku či rodině poskytlo spokojenější život. 

„Pro spoustu lidí v mém okolí to může vypadat jako vybudování cenově dostupného nízkoenergetického bungalovu v dojezdové vzdálenosti od města. Pro jiného je to výměna bytu za menší a rekonstrukce efektivně financovaná rozdílem v ceně nemovitosti,” přibližuje Dušan Měchura, jaké sny chce svým klientům pomoci plnit. 

Tak věříme, že tohle partnerství bude úspěšné a pomůže našim klientům k novému bydlení.

  • Pokročilé hledání

    CZK 0 na CZK 30,000,000

    Další možnosti vyhledávání

Porovnejte nabídky