Výsledky vyhledávání

Bydlení v PRAZE vs OKOLÍ aneb kolik Vám ušetří hodina dojíždění? 

Odesláno admin na 3 listopadu, 2022
0

Dobrý den,

jistě každý z nás přemýšlí, kde je ideální místo pro vlastní bydlení s rodinou. Bohužel ve většině případů z důvodu finančních možností se musí hledat kompromisy. Důležitým parametrem je ale rozhodně CENA a DOJEZDOVÁ VZDÁLENOST/ČAS do práce. V dnešním příspěvku se právě na tyto aspekty zaměříme.

Pojďme se podívat na analýzu společnosti VALUO, která nám srovnala průměrné ceny bydlení v Praze a okolí včetně parametru dojezdové vzdálenosti.

Pokud potřebujete dojíždět do centra Prahy jeví se nejvýhodněji bydlet v Říčanech. Naopak nejhůře vychází Poděbrady.

Pokud Vám stačí dojíždět mimo centrum, tak dle analýzy se jeví nejvýhodnější místo v poměru „cena/čas“ Čelákovice.

Naopak Říčany zde nevychází dobře. Průměrná cena bytu v Říčanech vychází vyšší než v cílové stanici Háje. Pokud ale potřebujete dojíždět až do samotného centra, tak samozřejmě Říčany se řadí na první místo. Cena bytů v centru Prahy je značně vyšší než v okrajové části Prahy.

Věříme, že Vám tyto informace pomohou si správně zvolit Vaše budoucí místo k bydlení. Pro tento článek jsme čerpali od společnosti Valuo ze zdroje https://www.valuo.cz/blog/kde-si-poridit-bydleni-kdyz-potrebujete-dojizdet-do-prahy-za-praci/ kde také najdete podrobnější informace.

Tak kde nakonec budete bydlet? Ovlivní Vás tyto informace? V případě potřeby se samozřejmě na nás můžete obrátit, rádi pomůžeme.

Přejeme Vám hezký den.

  • Pokročilé hledání

    CZK 0 na CZK 30,000,000

    Další možnosti vyhledávání

Porovnejte nabídky