Výsledky vyhledávání

Konference našeho partnera NEXT REALITY v Hradci Králové

Odesláno admin na 17 dubna, 2022
0

Se silným partnerem v zádech jsou spojené i konference a minulý týden v Hradci Králové v hotelu Aldis právě jedna velká narozeninová konference NEXT REALITY proběhla.

Chceme v prvé řadě poděkovat partnerovi NEXT REALITY za pozvání a organizaci celé konference.

Chvilku nám to sice trvalo se rozkoukat, přece jen spolupráce je čerstvá, tak jsme nenašli ani hotel ale ne, teď vážně. Zatím naše spojení vnímáme velmi pozitivně a s klidným srdcem můžeme říci, že jsme velmi spokojeni ale hlavně jsme přesvědčeni, že vzájemné spojení s Next Reality bude velmi přínosné i pro naše klienty. Hodně dbáme na profesionalitu, kvalitu a zejména lidský přístup, ale to už jistě víte.

Zpátky ke konferenci. Doba je turbulentní, nejistá a jsou očekávány určité změny chování lidí na realitním trhu. Proto jsme uvítali odprezentované statistické čísla, na základě kterých lze s jistotou říci, že se něco začíná dít. Více v jednom z blogů. Velmi důležitou a praktickou složku také tvořila edukativní část, kde jsme probírali zejména: – bezpečnost obchodu v souvislosti s ruskými a běloruskými klienty a zákony týkající se AML.

V rámci leadershipu a motivace jsme měli tu čest si poslechnout názory bývalého trenéra a aktuálně uznávaného psychologa pana Mariána Jelínka a motivátora pana Petera Urbance.

Celou konferencí nás vedl náš oblíbený a super moderátor Petr Svěcený. Reality a sport má spojitost. 🚖

Více jsme bohužel nestihli, práce volala a tak jsme ve večerních hodinách nabrali zpátky směr Praha.

Petr a Dušan.

  • Pokročilé hledání

    CZK 0 na CZK 30,000,000

    Další možnosti vyhledávání

Porovnejte nabídky