Výsledky vyhledávání

Kulturní týden, aneb 2 premiéry za námi!

Odesláno admin na 4 června, 2022
0

Krásnou sobotu přejeme všem, dnes Vám chceme říct, že jsme taky jen lidé a máme rádi třeba kulturu.

Minulý týden byl totiž ve znamení kultury a nezapomenutelných zážitků. Vše začalo pondělní premiérou hry AFTER LIFE v Divadlo Na Jezerce a musíme říct, že se hra vážně povedla! Výborné herecké obsazení pod taktovkou režiséra Jana Hřebejka, bylo předem zárukou toho, že to bude stát za to.

Den poté byla premiéra filmu Pánský klub v Kině Lucerna. Herecké obsazení filmu dávalo tušit, že to bude skvělý zážitek. Očekávaní měl Dušan tedy vysoké, ale výsledek byl ještě o dost vyšší, lidově řečeno PECKA! Jsme přesvědčení o tom, že tento film bude velmi úspěšný a přejeme režisérovi filmu Matěji Balcarovi mnoho dalších takových filmů.

Konec týdne patřil hudbě. Do Prahy zavítal celosvětově známý houslový virtuóz André Rieu se svým orchestrem, a tak Dušan si to nemohl nechat ujít a Petr na takovou muziku moc není ale on ještě neví, o co přichází, haha). „Tady to není možné slovy popsat , bomba, pecka atd., prostě nestačí! Energii z toho večera budu čerpat ještě hodně dlouho! André Rieu není jenom na jeden večer, ale na celý život.“ Takhle to viděl Dušan.

No, zážitky z tohoto týdne nám zůstanou hodně dlouho v našem ♥️ a všem co se na tom podíleli mockrát DĚKUJEME. Děkujeme také Janu Hrušinskému za pozvání na premiéry hry AFTER LIFE a filmu PÁNSKÝ KLUB, moc si toho vážíme.

Mějte se krásně a udělejte si taky chvilku na kulturu. Věřte nám, stojí to určitě za to !

Krásnou sobotu a víkend přejeme.

  • Pokročilé hledání

    CZK 0 na CZK 30,000,000

    Další možnosti vyhledávání

Porovnejte nabídky