Výsledky vyhledávání

Pohodové setkání s našimi klienty, obchodními partnery a přáteli na Ranči v Jestřebicích

Odesláno admin na 4 srpna, 2022
0

Už delší dobu jsme přemýšleli, jakým způsobem bychom se mohli odvděčit našim klientům, obchodním partnerům a přátelům za důvěru, kterou bezesporu potřebujeme, pokud prodáváme nemovitosti, které jsou někdy i celoživotním majetkem. Tak dlouho jsme přemýšleli, až jsme na to přišli. Setkání na krásném místě v doprovodu super muziky a spoustu dobrého jídla a pití.

Vybrali jsme si rozsáhlý a nádherný ranč v Jestřebicích u Benešova, který nabízí kromě přírody, ubytování, wellnessu a zázemí také super atmosféru. Tímto chceme poděkovat majiteli ranče, panu Josefovi Houžvičkovi za pomoc s realizací a organizací naší akce a zejména za super místo, které bylo pro naši akci jako dělané. Ranč se rozléhá na obrovské ploše a kromě zázemí (penzionu, restaurace, wellnesu, srubu, stage) Vás okouzlí nádherné výhledy do přírody, výběhy pro koně, býky…jedním slovem – nádhera. Více informací o ranči zde https://ranchjestrebice.cz

O kulturní vložku bylo také postaráno, odpoledne nám hrála kapela Big papa, poté si převzal mikrofon zpěvák Jakuba Machulda, který opravdu dokáže pobavit. Zazpíval známé písničky Karla Gotta, Valdemara Matušky nebo Elvise. Dokonce si na pár písniček i ve 30 stupních vzal na sebe „Elvisům“ oblek a pořádně to s nám rozjel.


Hlavní překvapení pro naše hosty bylo připraveno až na západ slunce, kdy vystoupil se svou kapelou náš klient a výborný zpěvák Petr Kolář. Zazněly jak jeho nové písničky, tak i starší známé hity.

A co se jedlo a pilo? Pro hosty jsme si připravili speciality z vyhlášených Jestřebic https://www.rancherskespeciality.cz – prasátko na grilu, burgery, steaky, řízky, … doplněné různými zeleninovými saláty a na pivo, víno a nealko jsme samozřejmě také nezapomenuli, dobrého jídla a pití bylo až až.

Škoda, že my jsme moc specialit nestihli ochutnat, přece jen jsme si chtěli s každým hostem alespoň trošku povykládat, ať už o tom, jak se bydlí v novém domě, bytě nebo co je zrovna nového. 100 klientů je ale 100 klientů, a tak se omlouváme všem, se kterými jsme nestihli prohodit více vět.

Naši akci jsme také využili pro charitativní účel a pozvali Mirka Piskače a jeho rodiče, aby s námi sdíleli svůj příběh. Podařilo se nám celkem vybrat 59 338Kč. Všem děkujeme za pomoc. Pokud byste chtěli i Vy slyšet celý příběh a případně Mirečkovi pomoci, informace naleznete zde: http://www.mirekpiskac.cz

Po koncertu Petra Koláře jsme se ubrali s hosti k ohni a za doprovodu Jakuba Machuldy, který nám hrál na kytaru a zpíval známe písničky na přání, si užívali jedinečnou atmosféru a pohodu při letním večeru. Po půlnoci jsme se postupně loučili, spoustu hostů přece jen muselo ráno do práce a ti, co si to zařídili, tak na ranči strávili celou noc.

Ráno jsme se ještě potkali na snídani na ranči, popřáli si hezké léto a postupně se rozjeli do domovů nebo do práce.

Ještě jednou děkujeme všem našim klientům, obchodním partnerům a přátelům za účast na naší akci „Setkání s Exclusive“ a jak jste sami mohli vidět, zkrátka přistupujeme k naší práci trošku jinak. Nejvyšší kvalita a lidský přístup nás vystihuje, u nás to prodejem nemovitosti rozhodně nekončí.

Děkujeme Vám za důvěru a těšíme se na další společné akce nebo obchodní spolupráce.

Dušan Měchura a Petr Koukal.

  • Pokročilé hledání

    CZK 0 na CZK 30,000,000

    Další možnosti vyhledávání

Porovnejte nabídky