Výsledky vyhledávání

Proč jsme se spojili s NEXT REALITY? Odpovídá jednatel franšízy Dušan Měchura

Odesláno admin na 24 května, 2022
0

Jste na nových stránkách Next Reality Exclusive, a tak jste si určitě všimli, že od března 2022 fungujeme pod novým jménem. Jsme to pořád my, Dušan a Petr, a našli jsme ryze českého partnera se stejně vysokým standardem a integritou podnikání. Zakoupením licence Next Reality pokračuje špičkový servis, na který jste od nás zvyklí a zároveň začíná nová – a ještě zajímavější – kapitola. Více majitel franšízy Dušan Měchura v rozhovoru. 

Pane Měchuro, navázáním spolupráce s Next Reality jste se stal majitelem franšízy. Společně s Ing. Petrem Koukalem tak poprvé budujete vlastní firmu. Byl čas? Co Vás k tomu vedlo? 

Je to krok, do kterého jsme naprosto přirozeně dozráli. V realitách se pohybuju sedm let, předtím jsem 20 let vlastnil a vedl logistickou firmu a vždy jsem dbal na to, abych svou prací za sebou zanechával spokojené klienty a partnery. Vždy jsem v tomto smyslu podnikal sám za sebe. Tak to má podle mě nastavané každý kvalitní makléř. Vaše jméno, renomé, to je Vaše značka. Vlastní franšíza je logickým vyústěním mé cesty, potažmo naší společné cesty s kolegou Ing. Petrem Koukalem. Vnímáme to jako pokračování našeho podnikání i jako začátek něčeho velkého a dlouhodobého.

Proč jste se spojili konkrétně s Next Reality? 

Je to v prvé řadě o lidech. Když jsme s Petrem rozhodovali, jakým směrem jít, stálo před námi několik možností. Založit vlastní značku a budovat jí od píky. To v realitách ale znamená mít kvalitní a ověřený software, propracovaný systém školení a mnoho dalšího. To je nejen finančně, ale hlavně časově náročné, protože si ho postupně musíte přebudovat k obrazu svému. Jelikož Next Reality sleduju už nějakou dobu, líbí se mi, že jsou silnou a hodnotnou českou značkou .

Jak jste v rozhodování postupoval?  

Lákalo mě tento směr vyzkoušet. Domluvil jsem si schůzku s jedním ze zakladatelů Robertem Hanzlem a hned jsme si lidsky sedli. To bylo zásadní. Při dalších jednáních byl přítomen také obchodní ředitel Petr Zelenka a sympatie se tím potvrdily. Pak jsme zjišťovali, jaký systém a jaké služby franšízantům nabízejí. S každým dalším bodem na seznamu jsme s Petrem s radostí sledovali, jak se naše vysoké standardy doplňují s těmi od Next Reality.

Co konkrétně vás přesvědčilo? 

Jejich nabídka byla naprosto férová a celková vstřícnost v procesu nám pak dala zapravdu, že prvotní intuice zapracovala na jedničku. Naprosto se ztotožňuju s tím, jak dělají byznys a s jejich přístupem ke klientům. Už jen kanceláře, kde sídlíme, jsou tím nejlepším, co jsem v realitách viděl. Prostory skutečně na úrovni, kam si klienty rád zvu. Máme teď ověřený a zavedený systém včetně zaškolování od zakladatele Realitního vzdělávacího institutu, což potřebujeme pro budoucí růst týmu. Služby pro naše klienty pak zůstávají stejně exkluzivní, a dokonce můžeme dnes s Next Reality nabídnout ještě víc. 

Co znamená spojení s Next Reality pro vaše klienty? Na jaké nové služby se můžeme těšit?

S novým partnerem můžeme nyní splnit sen o vlastním a lepším bydlení více lidem, což naprosto ladí s naší vizí. Pro spoustu lidí, co dnes nedostanou úvěr v bance či hypotéku nechtějí, nabízí Next Reality moderní a dostupný způsob nákupu bytu v podobě družstevního financování. Vyberete si byt nebo rodinný dům, který pro vás bytové družstvo zakoupí. K takto nabyté nemovitosti máte výlučné užívací právo, spojené s podílem a členstvím v družstvu. Splácení formou anuitních splátek můžete vybrat v rozmezí 5 až 35 let, případně můžete učinit mimořádné splátky nebo splacení celé anuity najednou. Převod do osobního vlastnictví nebo na třetí osobu je možný prakticky kdykoliv (za splnění podmínek k převodu). To je skvělé pro starší lidi, pro které jsou hypotéky díky kratší době splatnosti extrémně nevýhodné. Ale i pro mladší lidi, rodiny. Kohokoli, kdo hledá alternativu.   

To mě hned zaujalo! Co dalšího plánujete kromě dostupnějšího bydlení? 

Můžeme nyní klientům nabídnout i výkup nemovitostí Českomoravským investičním fondem (ČMRF), tj. s tou nejlepší možnou výkupní cenou od ověřeného institutu. Ale jsou to i klasické realitní služby, jako bezplatné převody energií, financování, pojištění a jiné. 

Řekli jsme si, co je díky rebrandingu nového. Co naopak zůstává? 

Co se nemění ani náhodou naše nadšení, drive, slušnost a závazek dělat věci na 110%. Proto jsme zvolili název Next Reality Exclusive. Každý držitel licence si může doplnit za „Next Reality” vlastní název. My jsme zvolili slovo, které nás nejlépe vystihuje. S Petrem si dáváme záležet na tom, aby pro vás naše práce byla naprosto exkluzivním zážitkem, od prvního telefonátu přes veškeré dronové záběry až po prodej nebo koupi. Dbáme na to, ať celý proces i jeho výsledek je win-win pro obě strany. Mám radost, že tyhle hodnoty můžeme naplňovat s partnerem, který je má nastavené stejně. 

Po tomto rozhovoru věříme, že naše rozhodnutí a nastavená cesta Vám také dává smysl. Těšíme se na další zajímavé příběhy a třeba brzy na schůzce naviděnou.

Mějte se hezky.

  • Pokročilé hledání

    CZK 0 na CZK 30,000,000

    Další možnosti vyhledávání

Porovnejte nabídky